Pellet drzewny

Firma SATORES sp. z o.o. oferuje pod własną marką najlepszy pellet drzewny wyprodukowany w Polsce. Naszą propozycją jest wysokojakościowy materiał opałowy, dokładnie przebadany przez profesjonalne laboratoria. Jako producent pelletu drzewnego, zapewniamy Klientom granulat stworzony przez nas z wyjątkowego surowca pochodzącego z naszego własnego tartaku. Dbamy o to, aby był to wyłącznie materiał o niskiej zawartości popiołu i wysokiej wartości opałowej, około 18 MJ/kg, czyli 5 kWh/kg. Pellet o średnicy sześciu milimetrów doskonale nadaje się do ogrzewania domów jednorodzinnych i nie tylko.

Oferujemy najlepszy pellet drzewny!

Jako uznany producent pelletu drzewnego, stale podnosimy kwalifikacje, a także poszerzamy zakres swojej działalności. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi. Oferujemy najlepszy pellet na rynku, który dystrybuujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Pellet drzewny ? podstawowe parametry jakościowe:

* średnica: 6 mm
* wartość opałowa ~ 18,0 MJ/kg
* zawartość popiołu ~ 0,6 %
* zawartość wilgoci całkowitej ~ 6,7 %
* gęstość nasypowa ~ 640 kg/m3

Powyższe parametry zostały  ustalone przez  niezależne certyfikowane laboratoria (Laboratorium Paliw i Węgli Aktywnych  IChPW, Zakład Oceny Jakości Paliw Stałych GIGElpolab).  Szczegółowe raporty z ostatnich badań oferowanego pelletu:

Rzeczywiste zdjęcia pelletu:

 

w celu złożenia zamówienia i uzgodnienia  terminu dostawy
(warunki transportu są ustalane indywidualnie do zamówienia)
prosimy o  kontakt pod numerem:
577-001-953

lub  uzupełnienie poniższego formularza zamówienia:

ilość określona w workachilość określona w tonach

 

Zapraszamy do zakupu!